Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rady na temat tego, co zrobić, kiedy zdarzy się bad trip po zażyciu narkotyku

Wskazówki na temat tego, co zrobić, gdy zdarzy się bad trip po spożyciu narkotyku opublikowane na portalu zaliczają się do wyjątkowo użytecznych. Warto przede wszystkim pamiętać o profilaktyce, by nie myśleć: bad trip co robić, lecz żeby nie zażywać narkotyku w złym otoczeniu lub wtedy, gdy ma się obniżony humor.

Standardowo zła podróż powoduje albowiem tego typu przejaskrawienia, że nawet takie osoby, które darzy się dobrymi uczuciami nie są postrzegane jako pozytywne, lecz na przykład jako niewarte zaufania. Mogą również pojawić się huśtawki nastrojów, aż po trudne do opanowania poczucie przerażenia. Czas trwania złej podróży uzależniony jest chociażby od tego, jaką substancję ktoś przyjmie. Szczególnie intensywny okres podróży występuje od jednej do 3 h po zażyciu narkotyku. O łagodniejszym przejściu przez złą podróż decyduje stan umysłu oraz otoczenie.

Żeby więc zminimalizować ryzyko nieprzyjemności trzeba: wystrzegać się miejsc oraz ludzi, którzy mogliby nas denerwować, nie zażywać psychodelików w stanie niepokoju, przebywać daleko od pobudzających miejsc a także być w obecności takich osób, którym można zaufać. Jeżeli ktokolwiek wymaga pomocy medycznej, to należy bezzwłocznie mu to organizować. Nie wolno z pewnością podawać na własną rękę leków po spożyciu substancji psychodelicznej. Nieprzyjemne odczucia po przyjęciu substancji o działaniu psychoaktywnym są czymś, o czym trzeba mieć pojęcie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie

Kompresory dostępne w sklepie online pneumatyczny.com

MB PARKIET: kompleksowe świadczenia z obrębu odnowy a także cyklinowania posadzek drewnianych

Bezzwłocznie obrabiane zdjęcie do dowodu osobistego bądź do paszportu

Czemu wybór przylotniskowego parkingu ma takie znaczenie

Dodaj komentarz