Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Co na podłogę? Typy desek oraz paneli

Deska barlinecka jest najlepszej klasy posadzką złożoną z trzech pokładów. Będzie ona w pełni wykonana z drewna oraz nie poddana żadnym przeróbką. W jej produkcji połączono łatwość montażu z walorami estetycznymi. Deska jest dzielna na wszelkie odkształcenia oraz uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje izolacje akustyczną oraz termiczną. Największa zaleta tego typu podłogi jest jej stu procentowa ekologiczność.

Wolno ją wykorzystywać w pokojach dziecięcych i sypialniach. Prócz sztampowej trzy warstwowej technologii, materiał ma też siedem warstw lakieru. Najpierw lakiery gruntujące, a w następnej kolejności akrylowe podkłady aż po lakier nawierzchniowy utwardzony poprzez promienie UV. Wszelkie trzy warstwy tej podłogi są wykonane z drzewa.

Dwie pierwsze z drzewa iglastego, a następna jest zależna od życzenia klienta. Jesteśmy w stanie nawet zamówić panele podłogowe zupełnie surowe oraz sami je oporządzić – sprawdź panele podłogowe Kalisz. Po kilku latach użytkowania posadzkę możemy rozebrać i poddać szlifowaniu, potem wystarczy ją polakierować żeby znowu zdobyć wysokiej klasy deskę barlinecką. Gdy zdecydujemy się na podłogę z deski barlineckiej czeka nas parę znaczących wyborów. Po pierwsze powinniśmy wybrać klasę drewna z której posadzka będzie wykonana. Klasy fundamentalne to rustic, exclusive, natur, selekt i family. Następne typy różnią się kontrastem, rozmiarem sęków i kolorystyką. Później czeka nas wybór pomiędzy deską trzylamelową, a deską jednolamelową.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie

O czym należy pamiętać wybierając białkowe odżywki

Co trzeba wiedzieć o wyborze dobrych suplementów diety

Jak wyszukać sprawdzonego i dobrego psychologa

Salon optyczny Best Vision: wszechstronna opieka nad wzroki

Dodaj komentarz