Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego warto pomyśleć o wdrożeniu google analytics 4

W czasie prowadzenia swojego biznesu w sieci ogromne znaczenie ma dysponowanie informacjami o tym, jak się zachowują użytkownicy. Na rynku dostępnych jest dużo narzędzi oferujących tego typu wiedzę, a jedno z nich to google analytics 4. Jest to niedawna odsłona narzędzi dostarczanych przez Google, jaka w porównaniu ze swoim poprzednikiem daje wiele istotnych korzyści. Po pierwsze twórcy zdecydowali się postawić na zupełnie inne podejście, cały model opierając o zdarzenia. Podejście takie pozwala na to, żeby otrzymać pełne dane o użytkowniku bez względu na to, czy używa on aplikacji czy internetowej strony. To do tej pory było prawie niemożliwe, a dla specjalistów którzy się zajmują promocją tego typu dane bardzo się przydają. Dzięki temu można poznać zachowania internautów od pierwszego wyszukania aż po dokonanie zakupu, a to pozwala na lepsze dopasowanie wszystkich procesów.

Poza tym w nowych narzędziach pojawiła się też opcja przewidywania, w oparciu o dostępne dane można będzie prognozować potencjalne zachowania klientów, i indywidualnie próbować ich skłonić do tego, żeby podjęli odpowiednie działania. Z uwagi na to, że najnowsze google analytics jest niezależne od poprzedniego, to sporym zmianom uległ także panel do zarządzania. Zniknęło z niego wiele do tej pory dostępnych analiz i raportów, a w ich miejsce pojawiły się zupełnie nowe. Twórcy dużo pracy włożyli w dużą automatyzację, dzięki czemu konieczność ręcznego konfigurowania i dodawania tagów zostały ograniczone praktycznie do minimum.

Jeżeli kogoś będzie interesować google analytics 4 ebook, i chciałby wdrożyć to narzędzie w swojej firmie, to ma parę możliwości do dyspozycji. Jeśli posiada odpowiednie doświadczenie, to spróbować może wszystko samodzielnie zainstalować i skonfigurować, nie jest to trudne a dużo informacji można znaleźć w sieci, na przykład na stronie https://clickflow.pl/blog/google-analytics-4-wdrozenie-dla-ecommerce-krok-po-kroku/. Nie ma także żadnego problemu, aby wynająć specjalistyczną firmę, jaka wykona wszystkie prace.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz