Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy warto wykupić ubezpieczenie dla swojego psa czy kota

Zabranie do swojego domu psa albo kota to wzięcie również odpowiedzialności za niego. Zwierzęciu trzeba bowiem zapewnić jedzenie i wodę, zadbać o jego higienę, a jeżeli okaże się to niezbędne zająć się też leczeniem. Z związane są jakieś wydatki, które przy chorobie albo wypadku mogą naprawdę być wysokie. Z tego też powodu właściciele zwierząt zastanawiają się coraz częściej nad wykupieniem jakiejś polisy, która by w tego typu przypadkach mogła znacznie pomóc.

Jak się okazuje, ubezpieczenie kota online zaczyna być dostępne w coraz większej ilości towarzystw ubezpieczeniowych. Co prawda na razie kupić ją można tylko jako dodatek do innej polisy, ale dobrze, że takie możliwości w ogóle są dostępne.

W zależności od firmy ubezpieczeniowej, polisa na zwierzęta będzie obejmowała różny zakres ryzyk. Przeważnie będzie to możliwość leczenia przy wypadku albo chorobie, koszty uśpienia czy kradzież. Niezwykle przydającą się i wartą zainteresowania opcją jest ochrona OC. W przypadku, gdy zwierzak zrobi jakieś szkody albo kogoś pogryzie, to odszkodowanie z takiego zdarzenia zostanie wypłacone przez zakład ubezpieczeniowy.

Przeciętne ubezpieczenie psa online to wydatek w okolicach stu złotych w skali roku, tak więc już przy jednej nieplanowanej wizycie u weterynarza się ono zwróci. Co ważne, polisą można objąć nie tylko psy i koty, lecz również wiele innych gatunków. W wielu towarzystwach będą to ptaki i rybki, ale jeśli się dobrze poszuka, to znajdzie się również polisy na świnki morskie, chomiki, króliki a nawet konie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie

O czym należy pamiętać wybierając białkowe odżywki

Co trzeba wiedzieć o wyborze dobrych suplementów diety

Jak wyszukać sprawdzonego i dobrego psychologa

Salon optyczny Best Vision: wszechstronna opieka nad wzroki

Dodaj komentarz