Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jaki plusy i minusy ma uruchomienie bloga dla swojej firmy

Blogi zaliczają się do niezwykle popularnych rodzajów serwisów internetowych, ocenia się że nawet do kilkunastu procent wszystkich istniejących stron na świecie to właśnie taka forma. Popularność blogów wynika przede wszystkim z prostego uruchomienia, bez konieczności wydawania dużo na początek. Jedną z najbardziej popularnych platform do zarządzania blogami jest bowiem WordPress, za jaki nie ma potrzeby ponoszenia żadnej opłaty. Tak więc jeśli ktoś będzie chciał stworzyć swój blog, to będzie miał do opłacenia zakup hostingu oraz domeny. Ponieważ WordPress to bardzo popularne narzędzie, to nad dodatkami do niego cały czas pracuje mnóstwo programistów i grafików. Dużym jego plusem są możliwości rozbudowy. Dużo funkcji, które znacznie rozszerzają możliwości tej platformy, oferowana jest w formie łatwych do zaistalowania wtyczek. Za część takich wtyczek trzeba wnieść jakąś opłatę, ale większość jest do użycia przez wszystkich.

Podobnie jest z szablonami graficznymi, których ilość także jest ogromna, można skorzystać z darmowego lub też wybrać wśród komercyjnych. Szablonami graficznymi, wtyczkami, a także całą zawartością bloga da się w bardzo łatwy sposób zarządzać z poziomu panelu administracyjnego. Jest to kolejna duża zaleta WordPressa, zwłaszcza dla autorów nie mających specjalnego doświadczenia technicznego. W zasadzie wszystko da się ustawić przy pomocy dostępnych opcji, bez konieczności realizacji prac związanych z programowaniem. Dotyczy to też procesu instalacji, na którą wystarczy maksymalnie kilkadziesiąt minut, i już po chwili można publikować pierwsze wpisy.

Do ich przygotowywania autorzy platformy przewidzieli prosty w użytkowaniu edytor wizualny, z możliwością wstawiania znaczników HTML. Nie będzie również problemem, aby wygodnie umieścić nowe zdjęcie, grafikę czy nawet film. Rzecz jasna pamiętać należy, że wszystko to wspiera autora, ale tak naprawdę i tak największe znaczenie mają odpowiednio przygotowane wpisy, na przykład takie jak prezentowane w serwisie https://www.mocwiedzy.com/.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie

Kompresory dostępne w sklepie online pneumatyczny.com

MB PARKIET: kompleksowe świadczenia z obrębu odnowy a także cyklinowania posadzek drewnianych

Bezzwłocznie obrabiane zdjęcie do dowodu osobistego bądź do paszportu

Czemu wybór przylotniskowego parkingu ma takie znaczenie

Dodaj komentarz