Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak w szybki sposób odmienić wygląd samochodu za pomocą nowych felg

Jeśli ktoś będzie chciał niezbyt drogo i szybko zmienić wygląd swojego auta, to przede wszystkim może się zastanowić nad wymianą felg. To właśnie felgi są podstawą tak popularnego optycznego tuningu optycznego, który obecnie się cieszy coraz większym zainteresowaniem. Felgi JR Wheels od razu rzucają się w oczy, zwłaszcza jeżeli mają ciekawą konstrukcję i wyróżniają się wyglądem. W przypadku felg fabrycznych, montowanych przez producenta, zwykle wygląda to nijako, bowiem felgi seryjne nie wyróżniają się niczym szczególnym.

Zupełnie sytuacja wygląda, jeśli ktoś przeglądnie propozycję którejś z firm zajmujących się dystrybucją felg do tuningu. Liczba oferowanych wzorów jest ogromna, dochodzą do tego dodatkowo liczne kolory, i z tego też powodu ostateczny wybór dla niejednego właściciela samochodu może być dużym wyzwaniem.

W pierwszej kolejności trzeba się dobrze zastanowić nad tym, jak te nowe felgi concaver mają wyglądać. Popularne między innymi są w ostatnim czasie modele z wieloma cienkimi szprychami. W pewnych wersjach jest ich nawet koło dwudziestu, a prezentują się one naprawdę nowocześnie i ciekawie. Szczególnie jeżeli wybierze się większą średnicę, a równocześnie niskoprofilowe opony. Wówczas auto nabiera sportowego wyglądu, a wszystko to przy tak niewielkiej zmianie jak nowe felgi.

Przy wyborze należy zwrócić uwagę na parę istotnych spraw. Rzecz jasna niezwykle istotna jest średnica uwzględniająca zakładane opony, które powinny pasować do tego, co przewiduje producent. Obowiązkowo przyjrzeć się też należy szerokości. Jeśli zostaną kupione superlekkie felgi SL02 zbyt szerokie, to będą one wystawały za nadkola. W takim przypadku na pewno auto nie przejdzie przeglądu, a jeżeli kierowca zatrzymany zostanie przez policję, to dostanie mandat. Podczas zakupu bardzo pomocnym rozwiązaniem są tak zwane wirtualne przymierzalnie felg. Sprawdzi się w nich wygodnie, jak znaleziony model będzie wyglądał na konkretnym samochodzie, co umożliwi szybkie zweryfikowanie, czy faktycznie spełni on wymagania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie

Podkategorie strojów dostępnych w punkcie sprzedaży Ewex24

Jakie trzeba spełnić warunki aby stać się kierowcą w Niemczech

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek: sprawy o rozwód oraz wspólnoty mieszkaniowe

Biuro rachunkowe z Katowic – klucz do sukcesu Twojej firmy

Dodaj komentarz