Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czemu reklama przy użyciu neonów ma taką skuteczność

{Niewiele osób jest świadomych, że tak popularne neony mają już ponad 100 lat, bo pierwsze z nich zaczęły się pojawiać już około 1906 roku. Tak więc widać, że reklama neonowa ma wieloletnią historię, która tak naprawdę cały czas trwa. Klasyczne neony są wykonywane z rurek ze szkła wypełnionych mieszaniną gazów szlachetnych. W zależności od tego, jak wyglądał końcowy skład tej mieszanki, to uzyskiwano różne kolory świecenia. Takie neony na ścianę czy instalowane na stelażach i dachach na pewno robią duże wrażenie, ale mają kilka istotnych wad. Po pierwsze ich produkcja jest dość pracochłonna, a do tego z powodu użycia szkła nie są one zbyt odporne na mechaniczne uszkodzenia.

Przy jakiegoś uszkodzenia czy awarii z reguły danego elementu naprawić się już nie dało, tylko należało przygotować zastępczy. Z tego też powodu wydawało się, że ten nośnik reklamy zacznie powoli znikać z naszych ulic, kiedy na rynku się pojawiła technologia ledowa. Ledy jako źródło światła przebojem się wdarły kilkanaście lat temu, praktycznie zupełnie wypierając standardowe technologie, również na reklamowym rynku. I okazało się w pewnym momencie, że neony na ścianę są świetną alternatywą dla klasycznego neonu, dając nieznane dotychczas możliwości w tym zakresie.

Po pierwsze są one wykonywane z mocnych tworzyw sztucznych, przez co napis ledowy przykręcony na ścianie bez żadnego problemu wytrzyma długie lata w warunkach zewnętrznych. Kolejną ich zaletą jest niska energetyczność, co przy obecnych cenach prądu i dbaniu o środowisko ma niebagatelne znaczenie. Klienci z pewnością będą też doceniać nieograniczone w zasadzie możliwości w zakresie kształtów i kolorów.

Tworzywo sztuczne znacznie łatwiej się formuje niż rurki ze szkła, dzięki czemu każdy może sobie zrobić neon na zamówienie dokładnie taki, jakiego będzie potrzebował. A możliwości wykorzystania takich neonów są ogromne. Zrobić z nich można rozmaite szyldy z symbolami, logo czy napisami, ale też duże, informacyjne napisy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie

Jakimi sposobami można zadbać o bezpieczeństwo na budowie

Jakie zalety przyniesie montaż paneli fotowoltaicznych

W jakich zastosowaniach używany jest alkohol skażony

Metoda twardego lutowania – jak wygląda

Dodaj komentarz