Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Balanse Gabinet Terapii Naturalnych: terapia za pomocą wkłuwania igieł w ściśle określone miejsca

Metody oddziaływań terapeutycznych i masaże, z jakich można korzystać w Balanse Gabinet Terapii Naturalnych są realizowane przez wykwalifikowanych ekspertów zajmujących się medycyną naturalną. Są oni bardzo zaangażowani w swoją standardową pracę, czyli te osoby, które się do nich skierują, natychmiast spostrzegają że była to z ich strony odpowiednia decyzja. Oferowane z terapii to: hirudoterapia, świecowanie uszu, jadłospis medycyny chińskiej, biorezonans, a także stawianie baniek na odporność. Oddzielną ofertę zabiegów punkt uwzględnił, gdy chodzi o akupunkturę.

W zakresie tego pacjentki mają możliwość korzystać z: tradycyjnej akupunktury, scalpoterapii, akupunktury pielęgnacyjnej twarzy, jak i nakłuwań przy pomocy moksy zawierającej nagrzane zioła. W wypadku masaży dostępne są: masaż próżniowy, masaż MUD, masaż z wykorzystaniem olejków eterycznych, refleksologia stóp, masaż z zastosowaniem mis tybetańskich, masaż miodem, masaż z wykorzystaniem ognia, masaż metodą Breussa, masaż uciskowy pobudzający krążenie limfy, masaż oczu i masaż próżniowy twarzy. Można również wpisać się na zabiegi pielęgnacyjne takie jak: masaż Kobido, kolagenowy rytuał pielęgnacji twarzy, masaż specjalnym kamieniem po twarzy, a także kinesiotaping twarzy.

Wszystkie z zabiegów pod względem przebiegu, wskazań, przeciwwskazań, a także spodziewanych wyników opisane są pod domeną balanse.pl gdzie dobrze będzie zaglądać, by oglądać między innymi cennik. W wypadku wątpliwości, dodatkowych pytań udzieli personel. Punkt znany jest też z tego, iż można tam wpisać się na diagnozę. Wykwalifikowani specjaliści oferują: badanie żywej kropli krwi, biorezonans, badanie poziomu homocysteiny, obserwację pierwiastkową z włosów, analizę nietolerancji pokarmowych, badanie poziomu witaminy D, a także diagnozę pod względem pojawienia się robaków.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie

Szkoła charakteryzacji – czego można się w niej nauczyć

W jaki sposób pozbyć się można lakieru z paznokci

Torebka na ślub – konieczny dodatek stylizacji czy też niepotrzebny bagaż?

Plecaki dla podróżnika – na jakie rzeczy zwrócić uwagę przy wyborze modelu dla siebie

Dodaj komentarz