Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek: sprawy o rozwód oraz wspólnoty mieszkaniowe

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek w swojej kancelarii realizuje sporo usług z zakresu prawa, nawiązujących do różnych jego dziedzin. Są to głównie sprawy o rozwód oraz sprawy z tematyki wspólnot mieszkaniowych. W obrębie spraw rozwodowych interesanci prywatni mogą oczekiwać na sporządzenie pozwu oraz na reprezentację w sądzie. Adwokat Tarnów zajmie się też: alimentami, wyznaczeniem opieki nad potomstwem, przysposobieniem, władzą rodzicielską, rozdziałem majątku, czy kwestiami powiązanymi z przemocą w rodzinach. Doświadczona adwokatka doskonale wie o tym, iż sprawy o rozwód są sprawami domagającymi się wyjątkowego potraktowania, a więc podchodzi do zleceniodawców w sposób delikatny a także życzliwie. Zwłaszcza, kiedy przedmiotem konfliktu są małoletni.

Specjalistka jak najdokładniej zapoznaje się z sytuacją rodziny, a potem zinterpretuje ją w zgodzie z zapisami prawa. Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek zajmie się tak samo sprawami z wyznaczeniem winnego rozpadowi związku małżeńskiego, jak i wówczas gdy rozwód jest prowadzony bez orzekania o winie. Jest ona też wsparciem dla klientów, kiedy chodzi o kwestie mediacji. Wsparcie adwokackie dotyczy też obsługiwania wspólnot mieszkaniowych a także firm zarządzających. Współpraca może odbywać się na zasadzie ciągłej obsługi prawniczej, rozliczanej ryczałtowo albo obsługi ad – hoc, która rozliczana jest godzinowo za dane zlecenie.

W zakresie wspólnot mieszkaniowych w kancelarii realizowane jest: sporządzanie regulaminów, uchwał wspólnoty i zarządu, sporządzanie wraz z analizą oraz wystawianiem opinii umów najmu, dzierżawy, a także cywilnoprawnych zawartych z oferentami światarndczeń, jak i szeroko postrzegane porady prawne, na równi w sprawach zarządu, jak i podmiotów wchodzących w skład wspólnoty mieszkaniowej. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek zajmie się także reprezentowaniem wspólnoty przed sądami powszechnymi, jak i przed różnymi organami administracji.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie

Jakie są zadania we współczesnym świecie logistyki i transportu

Energetyczne świadectwa – jakie są ich podstawowe zadania

Karta płatnicza przypięta do kłódki

Chroń swoje finanse – korzystaj z Systemu Zastrzegania Kart!

Podkategorie strojów dostępnych w punkcie sprzedaży Ewex24

Dodaj komentarz