Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Strefa Skoków: opcja wykonania skoku ze spadochronem w tandemie

Strefa Skoków daje możliwość wykonania skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer. Skoki mają miejsce w różnych miastach i panują tam różne uwarunkowania. Kwota uzależniona jest także od tego, jak oraz, w jakim stricte mieście i kiedy ma miejsce skok. Zainteresowani mogą również wybierać różne warianty. Mogą przykładowo zdecydować się na: sam skok, skok z filmem kręconym przez pilota lub skok z filmem i zdjęciami wykonanymi przez jeszcze jednego pilota.

Znaczy to, że każdy może decydować się stricte na tę usługę, na jakiej będzie zależeć mu najbardziej. Każdy skok ze spadochronem hel to zdarzenie na mniej więcej dziesięć minut odbywającej się w bezpiecznych warunkach adrenaliny. Wszyscy instruktorzy są adekwatnie przeszkoleni, czyli nie ma ryzyka, że komuś mogłoby się coś stać. Tandem pilot to wykwalifikowany instruktor spadochroniarstwa.

Czuwa on nad właściwym tokiem całego przelotu oraz nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem posiada dwie czasze, główną i zapasową oraz specjalnie zaprojektowany automat, jaki uruchamia czaszę zapasową na określonej wysokości w przypadku gdyby spadochron główny nie otworzył się wcześniej. To także podwyższa bezpieczeństwo skoku w tandemie. Żeby zrobić skok w tandemie nie trzeba przechodzić jakichś kursów ani robić badań lekarskich. Są jedynie niektóre choroby nie będące polecane do skoku. Trzeba też mieć więcej niż sto dwadzieścia pięć cm i ważyć mniej aniżeli sto dziesięć kg. Kiedy spełnia się te wymogi, to wystarczy zamówić dla siebie skok przez kwestionariusz na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie

O czym należy pamiętać wybierając białkowe odżywki

Co trzeba wiedzieć o wyborze dobrych suplementów diety

Jak wyszukać sprawdzonego i dobrego psychologa

Salon optyczny Best Vision: wszechstronna opieka nad wzroki

Dodaj komentarz