Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Karta płatnicza przypięta do kłódki

Chroń swoje finanse – korzystaj z Systemu Zastrzegania Kart!

Kradzież lub zgubienie karty płatniczej, przechwycenie albo wyłudzenie jej danych przez oszustów – każdy z nas jest narażony na różne niespodziewane sytuacje związane z codziennymi płatnościami. Na szczęście możliwe jest szybkie i wygodne zastrzeganie kart płatniczych nawet bez dostępu do internetu – pozwala na to System Zastrzegania Kart Zastrzegam.pl.

Z tekstu dowiesz się:

  • czym dokładnie jest system Zastrzegam.pl i jak działa,
  • jakie są jego największe zalety.

Podczas codziennych zakupów – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych – nietrudno jest o przykrą niespodziankę. Chwila roztargnienia w galerii handlowej może skończyć się zgubieniem karty albo jej kradzieżą, z kolei nieuwaga podczas zakupów online jest zagrożona przechwyceniem jej danych przez nieuprawnione osoby. Co robić w takiej sytuacji? Przede wszystkim zachować spokój i podjąć działania, dzięki którym uda się ochronić nasze pieniądze. Kluczowe jest zwłaszcza szybkie zastrzeżenie karty płatniczej – pozwala na to system Zastrzegam.pl.

Zastrzegam.pl – zastrzeganie kart bankowych w każdej sytuacji

Jeszcze niedawno zastrzeganie kart wielu osobom kojarzyło się albo z koniecznością osobistej wizyty w banku, albo z długim oczekiwaniem na połączenie z infolinią – proces ten został znacznie uproszczony i przyspieszony, odkąd w naszym kraju zaczął funkcjonować system Zastrzegam.pl. Został on uruchomiony przez Związek Banków Polskich – w jego ramach działa specjalny numer do zastrzegania kart +48 828 828 828. W kryzysowej sytuacji należy go po prostu wybrać i zgłosić sprawę, z którą dzwonimy, a system sam łączy nas z infolinią naszego banku.

Zastrzeganie kart przez system Zastrzegam.pl – bezpieczeństwo i wygoda

Zastrzeżenie karty płatniczej przez system Zastrzegam.pl z punktu widzenia klienta jest szybkie, wygodne i uproszczone do minimum – to bardzo istotne w stresującej sytuacji utraty karty lub jej danych.

  • Jeden numer do większości polskich banków

Kiedy padniemy ofiarą kradzieży, nie ma chwili do stracenia – kartę trzeba zastrzec jak najszybciej! Stratą cennego czasu jest wówczas poszukiwanie numeru telefonu do banku w książce kontaktowej czy w internecie. O wiele lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z systemu Zastrzegam.pl – jest to jeden numer do zastrzegania kart, za pomocą którego można błyskawicznie skontaktować się ze zdecydowaną większością działających w Polsce banków.

  • Zastrzeganie kart także offline

Spora część działających w Polsce banków umożliwia zastrzeżenie karty płatniczej poprzez aplikację mobilną lub system bankowości internetowej. Problem w tym, że do zgubienia albo kradzieży karty może dość w miejscu, w którym nie ma swobodnego dostępu do sieci, np. w górach, na wsi lub w lesie. Zasięg telefoniczny to inna sprawa – jest on powszechny na terenie właściwie całego kraju, więc system zastrzegania kart oparty o telefonię komórkową jest dużo bardziej praktyczny.

  • 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Złodzieje i oszuści nie robią sobie wolnego w weekendy, święta czy wcześnie rano. Do kradzieży albo zgubienia karty może dojść w każdej chwili – a jakakolwiek zwłoka w jej zastrzeżeniu może nas kosztować utratę znajdujących się na koncie pieniędzy. System Zastrzegam.pl sprawdza się w tej kwestii znakomicie, bo działa non stop, również w niedziele i dni świąteczne.

  • Dostęp także za granicą

Do utraty karty może dość w miejscu bez dostępu do internetu, każdego dnia tygodnia, a także… podczas pobytu za granicą, np. w trakcie służbowego wyjazdu albo urlopu. Dla wielu z nas jest to jeszcze bardziej stresująca sytuacja, bo nie wiemy, gdzie się zgłosić, nie znamy języka na tyle swobodnie, by rozmawiać z policją, albo nie mamy kontaktu do polskiej ambasady. System Zastrzegam.pl jest pomocny także w tego typu momentach – do podstawowego, działającego na terenie Polski numeru 828 828 828 wystarczy jedynie dodać prefiks +48.

Warto pamiętać, że system Zastrzegam.pl jest chroniony nowoczesnymi technologiami – kontakt z numerem +48 828 828 828 jest zawsze w pełni bezpieczny dla klienta.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybrane dla ciebie

Serwis drukarek – jakie czynności powinien on obejmować

Zrobienie strony i SEO – czemu warto wykonać w jednej firmie

Jakie są zadania we współczesnym świecie logistyki i transportu

Energetyczne świadectwa – jakie są ich podstawowe zadania

Dodaj komentarz